Internetový obchod skodca.sk bol založený na základe veľkého dopytu zákazníkov na náš sortiment tovaru, ktorý je ponúkaný do predajní a do veľkoskladov po celom území Slovenskej republiky.  

  • Čo všetko vám môžeme ponúknuť?

Široký sortiment tovaru na škodcov v domácnosti a záhrade. Ďalej rozširujeme sortiment pre krásu a ochranu rastlín a iných doplnkov do záhrady a snažíme sa zastrešovať čo najviac produktov pod jednou strechou.

  • Kto sme

Náš internetový obchod spadá pod spoločnosť EKOLAS SK, s.r.o., ktorá patrí medzi najväčších dodávateľov deratizačných, dezinfekčných a dezinsekčných výrobkov ako aj služieb v tejto oblasti na Slovensku. Máme dlhoročné skúsenosti v tomto obore a naše výrobky sú overené a cenovo dostupné pre zákazníka.

  • Šetríme vám čas i peniaze

Už žiadne naháňanie sa po predajniach s výrobkami, v ktorých možno nájdete niečo na konkrétny problém. U nás nájdete široké množstvo výrobkov na škodcov v domácnosti ako aj výrobkov na krásu, ochranu a ošetrovanie rastlín. Veľa doplnkov a rôzneho iného sortimentu pre domácnosť a záhradu. A pri objednávke nad 50€ dokonca s dopravou zadarmo až k Vám!

  • Kde nás nájdete?

Paderovce, Poľná 11/2, 919 30 Jaslovské Bohunice

Kde sídli aj náš sklad s kapacitou 400 paletových miest :)

Sledujte nás na Facebooku