Spôsob doručenia a ceny za dopravu:

Zasielaný tovar doručíme obvykle od 2 do 4 pracovných dní, najneskôr však do 30 dní od akceptovania objednávky. V prípade, ak tovar nie je na sklade, alebo sa vyskytol iný dôvod, prečo tovar nemôže byť doručený v tomto čase ( bližšie informácie viď. VŠO v časti dodacie a platobné podmienky), o tejto skutočnosti Vás bude telefonicky alebo mailom kontaktovať náš pracovník.

Doprava zadarmo -

vzťahuje sa na nákup v hodnote nad 50€ s DPH. Tovar zasielame prepravnou spoločnosťou Slovak Parcel Service s.r.o., v prípade veľmi malých zásielok využívame služby Slovenskej Pošty (po odsúhlasení so zákazníkom). Pri doprave zadarmo si dopravcu určuje predávajúci. Vzťahuje sa na služby Slovak Parcel Service s.r.o. a na služby Slovenskej Pošty.

Manipulačné poplatky:.

osobný odber:

objednávka do 49,99€ - zadarmo 

objednávka nad 50€ - zadarmo

kuriér Slovak Parcel Service s.r.o.

objednávka do 49,99€ - 3,90€ s dph (Česká republika 6,50€ s dph)

objednávka nad 50€ - zadarmo

Faktúra (daňový doklad) je súčasťou dodávky, preto si dajte pozor pri rozbaľovaní zásielky, aby ste nepoškodili faktúru. Pred prevzatím si tovar prosím skontrolujte, či je obal i výrobok neporušený, v prípade akejkoľvek nezrovnalosti tovar neprevezmite. Kontrola funkčnosti výrobku pri doručení prepravnou spoločnosťou nie je možná.

Sledujte nás na Facebooku